Paradise Chez Nono
| Wi-Fi | Spa i relaks Jacuzzi | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hotel Paradise Chez Nono Baie-Mahault oferuje miejsce na pobyt z Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Parc Municipal Hyacinthe Bastaraud znajduje się w odległości prawie 25 min piechotą od hotelu, z kolei Centrum handlowe Destreland jest w prawie 4 km. Do centrum miasta jest około 30 minut pieszo. Pobliskie atrakcje w okolicy to Bourg des Saintes, w prawie 700 m stąd. Paradise Chez Nono znajduje się 5 km od lotniska Pointe-à-Pitre i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Lot les Belles Vues.
Są one również wyposażone w prywatne łazienki.
- Lotniska
- Lotnisko Port lotniczy Pointe-à-Pitre13 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Jacuzzi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Paradise Chez Nono?
Podróż od hotelu Paradise Chez Nono do centrum miasta zajmuje 30 min spacerem. - ✈
Które lotnisko jest najbliżej eleganckiego hotelu Paradise Chez Nono?
Odległość pomiędzy lotniskiem Pointe-à-Pitre a hotelem Paradise Chez Nono wynosi 5 km. - ❓
Czy w hotelu Paradise Chez Nono dostępny jest parking?
Tak, hotel Paradise Chez Nono ma prywatny parking za darmo. - 💵
Jaka jest cena pokoju w hotelu Paradise Chez Nono?
Średnia cena pokoju w hotelu Paradise Chez Nono to 47 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.